+48 32 457 55 57

O nas

 

Agencja Turystyczna Atlas Travel

 
 
 
         Agencja Turystyczna Atlas Travel została założona w 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszym priorytetem jest spełnianie marzeń naszego klienta podróżnika. Nasi partnerzy wakacyjni oraz profesjonalna obsługa są zawsze gotowi sprostać największym wymaganiom.

        Polecamy wczasy w kraju i zagranicą, oferty last minute, pobyty lenie, zimowe, egzotyczne, integracyjne, biznesowe, hotele, zakwaterowanie, wycieczki krajoznawcze, objazdowe, bilety lotnicze, autokarowe. Dla Państwa pociech proponujemy obozy i kolonie zróżnicowane tematycznie.

        Nasze biuro Atlas Travel od lat współpracuje z dużymi touroperatorami w Polsce, oferujemy wyjazdy do większości krajów, a do tych co nie oferujemy dzisiaj, będziemy oferować jutro. Agencja nie tylko oferuje wyjazdy wypoczynkowe, specjalizujemy się również w sprzedaży biletów lotniczych, autokarowych oraz sprzedajemy ubezpieczenia na pobyt za granicą.

        Strona powstała z myślą o państwa wygodzie aby zawsze i wszędzie o każdej porze, w zaciszu domowym, bez stresu posłużyć się naszą wyszukiwarką aby wśród kilkunastu tysięcy ofert najbardziej renomowanych touroperatorów odnaleźć coś dla siebie.

        Postaramy się Państwu pomóc w wyborze oferty, odpowiemy na wszystkie pytania skierowane telefonicznie za pośrednictwem komunikatora gg czy adresu e-mail

        Zapraszamy do naszego biura, gdzie w profesjonalny sposób spełnimy państwa oczekiwania. Nasze ceny są identyczne jak zakupione bezpośrednio u organizatora. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby ubiegające się o dofinansowanie przez zakłady pracy.

        Sprawdzone marki takie jak: Itaka, Rainbow, Sun&Fun, Wezyr Holidays, Exim Tours, Net Holiday i wiele innych które zawsze zadowalały naszych podróżników.

 

Opublikowane na stronach www.biurowakacji.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.